LXI pomiary temperatury - VTI Instruments DAQ - VTI Instruments - Systemy pomiarowe

Akwizycja Danych Systemy pomiarowe: Temperatura, Drgania, Naprężenia, Napięcie DAQ

- Autoryzowany przedstawiciel
HIK-CONSULTING
SYSTEMY AKWIZYCJI DANYCH POMIAROWYCH
Przejdź do treści

LXI pomiary temperatury - VTI Instruments DAQ

DAQ: Pomiary temperatury - systemy modułowe  Przyrządy i moduły LXI


Przyrządy LXI obejmują moduły LXI, które podłącza się do obudowy do samodzielnych urządzeń, które mają dedykowane połączenia LXI i sprzętowe magistrale wyzwalania. Przyrządy te można skonfigurować tak, aby mierzyły wiele typów zmiennych, PRECYZYJNIE. Niektóre z tych instrumentów zawierają również 6,5-cyfrowe multimetry cyfrowe oraz programowalne przez użytkownika cyfrowe obwody alarmowe. Dostępne są samodzielne przyrządy, posiadające galwanicznie izolowane wejścia.

Oprogramowanie LXI

Nasz pakiet oprogramowania "pod klucz" EXLab obsługuje nasze przyrządy LXI i zapewnia intuicyjny interfejs graficzny, za pomocą którego można szybko i skutecznie konfigurować je oraz zapisywać dane w otwartych formatach.
Seria EX1400

SYSTEM AKWIZYCJI DANYCH  EX1401, Izolowane Kanały - 16-CHANNEL ISOLATED THERMOCOUPLE AND VOLTAGE MEASUREMENT INSTRUMENT   -  Pomiary Temperatury i Napięcia


POBIERZ BROSZURĘ (EX1401) System Akwizycji Danych do pomiarów temperatury

EX1401 - LXI

 • Typowa dokładność pomiaru temperatury ± 0,20 ° C
 • 16-kanałowe izolowane uniwersalne termopary / wejścia napięciowe
 • Power over Ethernet + (PoE +)
 • Prędkość próbkowania 20K próbek / sekundę / kanał
 • 24-bitowy przetwornik ADC na kanał
 • Izolacja kanał-ziemia 500 V
 • Izolacja pomiędzy kanałami 1000 V
 • Wbudowane równoległe przesyłanie danych
 • W pełni funkcjonalny wbudowany interfejs WWW
 • Interfejs LXI Ethernet

SYSTEM AKWIZYCJI DANYCH   Moduł akwizycji danych (DAQ) EX1401 - temperatura, napięcia


zapewnia dokładność ± 0.20 ° C, izolację kanału kanałowego 1000 V, wbudowane funkcje autotestu i niezależne 24-bitowe przetworniki ADC na kanał. Szybkość próbkowania 20K / sekundę / kanał pozwala na wykorzystanie go w aplikacjach z szybkimi zmianami temperatury. Zastosowanie: testowanie pojazdów i akumulatorów, testowaniu silników odrzutowych, testy żywotności (przyśpieszone, HALT / HASS) i monitorowaniu stanu zdrowia. Może być stosowany w każdym środowisku testowym, które wymaga dokładnego pomiaru temperatury i powtarzalności. Równoległe przechowywanie danych i autonomiczne autonomiczne tryby pracy dodatkowo zwiększają użyteczność tego wszechstronnegoprzyrządu.

Zastosowania systemu do pomiarów temperatury EX1401:
 • Rejestracja danych temperaturowych
 • Testowanie beterii i ogniw
 • Testy turbin gazowych
 • HALT/HASS - przyśpieszone testowanie żywotności i niezawodności
 • Testy sprzętu automotive - na pokładzie
 • Testowanie silników elektrycznych
 • Testowanie tuneli aerodynamicznych
 • Testy niezawodności silników rakietowych
 • Monitoring w służbie zdrowia

EX1401 zapewnia dokładność ± 0,20 ° C, izolację kanał-kanał 1000 V, wbudowane funkcje autotestu i niezależne 24-bitowe przetworniki ADC na kanał. Jego zdolność do pozyskiwania danych z prędkością 20 000 próbek / sekundę / kanał pozwala na wykorzystanie ich w aplikacjach o wysokiej temperaturze przejściowej. Wdróż go w różnych aplikacjach, w tym w testach samochodowych i akumulatorowych, testach silników odrzutowych, testach o bardzo przyspieszonym cyklu życia / bardzo przyspieszonych badaniach wytrzymałościowych (HALT / HASS) i monitorowaniu stanu zdrowia. Może być stosowany w każdym środowisku testowym, które wymaga dokładnego pomiaru temperatury i powtarzalności. Równoległe przechowywanie danych i autonomiczne autonomiczne tryby pracy dodatkowo rozszerzają użyteczność tego wszechstronnego urządzenia.

AMETEK VTI Instruments opiera swoje urządzenia testowe i pomiarowe na idei, że system testowy i pomiarowy jest tak dobry, jak odbierane sygnały. EX1401 oferuje w pełni zintegrowane przetwarzanie sygnałów, w tym niezależną kompensację zimnego złącza (CJC), która jest realizowana dla poszczególnych kanałów. Wykrywanie otwartej termopary (OTD) dodatkowo poprawia jakość sygnału.
Standardowy w branży interfejs LXI umożliwia dystrybucję EX1401 i umieszczenie go w pobliżu testowanego urządzenia, co zmniejsza koszty wdrożenia i wsparcia związane z długimi kablami. Zmniejsza to również długość kabla przetwornika wraz z powiązanymi zakłóceniami EMI, pomagając poprawić dokładność pomiaru. Ponadto przyrząd posiada kompleksową, wbudowaną funkcję autotestu, która zgłasza stan urządzenia i problemy, maksymalizując wydajność w czasie wykonywania.

W przeciwieństwie do innych termopar i przyrządów do pomiaru napięcia, EX1401 oferuje PoE + i elastyczne opcje zasilania DC do zastosowań przenośnych. W pełni izolowane kanały z izolacją kanał-kanał do 1000 V zapewniają zarówno zasilanie, jak i dane na jednym kablu. Po prostu umieść przyrząd w dowolnym miejscu w komorze testowej lub wokół testowanego artykułu i podłącz do sieci.

SYNCHRONIZACJA SYGNAŁU - Dokładne metryka czasu dla każdego pomiaru temperatury / napięcia
EX1401 obsługuje również protokół PTP (IEEE 1588 Precision Time Protocol), umożliwiając klientom synchronizację pomiarów z wielu urządzeń w całej aplikacji testowej.

ŁATWE W UŻYCIU OPROGRAMOWANIE - System Akwizycji Danych
W pełni funkcjonalny wbudowany interfejs internetowy zapewnia konfigurację i wyświetlanie danych, upraszczając konfigurację i użytkowanie. EXLab Express, intuicyjne oprogramowanie do gromadzenia danych VTI, jest dołączone do każdego urządzenia, eliminując potrzebę programowania.
 • Oparcie protokołu LAN Extension Instrumentation na protokole sieciowym umożliwia lokalizowanie instrumentów w różnych obszarach geograficznych. Jest to przydatne do zdalnego monitorowania lub aplikacji, które wymagają wykonywania wielu pomiarów w różnych obszarach geograficznych.
 • Przyrządy pomiarowe LXI umożliwiają szybką i łatwą konfigurację dzięki intuicyjnym interfejsom sieciowym. Główną zaletą tego podejścia jest to, że włączenie interfejsów internetowych do instrumentów LXI umożliwia inżynierom i technikom konfigurację ich bez specjalnego oprogramowania lub ograniczeń platformy.
 • Uproszczone programowanie i większe wykorzystanie oprogramowania LXI za pośrednictwem sterowników IVI skraca czas pracy, obniża koszty oprogramowania i zwiększa łatwość konserwacji. Poświęć więcej czasu na testowanie, a nie na rozwiązywanie problemów, konfigurowanie i konserwację sprzętu.

                Szybki start - LXI   SYSTEM AKWIZYCJI DANYCH  Poradnik Szybkiego Uruchamiania

 • Rozproszona architektura płyty montażowej poprzez implementację sprzętowej magistrali wyzwalacza skutkuje wysoce deterministyczną wydajnością bez obciążania podwozia. Brak obowiązkowych podwozi ułatwia projekty o niższych kosztach, które obejmują większą elastyczność niż te wymagające podwozia dla każdego zestawu wskaźników.
 • Instrumenty LXI są prawie nieskończenie skalowalne. Systemy testowe mogą składać się z kilku instrumentów do setek instrumentów. Działają na różnych platformach.
 • Inżynierowie i technicy mogą z łatwością tworzyć systemy hybrydowe z urządzeniami PXIe, LXI, GPIB i VXI. Można to osiągnąć za pomocą urządzeń mostkowych, takich jak interfejsy VTI EMX2500 LXI-PXIe i EX2500A LXI-VXI.
 • Tryby wyzwalania oparte na sieci LAN umożliwiają lepszą wydajność systemu i obsługę zdarzeń.
 • Synchronizacja lokalnych i zdalnych przyrządów za pomocą protokołu dokładności czasu IEEE-1588 umożliwia precyzyjne oznaczanie czasu danych i precyzyjną koordynację działania przyrządu.
UWAGA: Nasza strona używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.
Copyright © HIK-CONSULTING           Chabrowa 16, 01-934 Warszawa

tel: 603-639-355 / tel: +48 22 864-99-08              Godziny pracy: 8-16, Pon-Pt
Wróć do spisu treści