Przyrządy w standardzie LXI - VTI Instruments - Systemy pomiarowe

Akwizycja Danych Systemy pomiarowe: Temperatura, Drgania, Naprężenia, Napięcie DAQ

- Autoryzowany przedstawiciel
HIK-CONSULTING
SYSTEMY AKWIZYCJI DANYCH POMIAROWYCH
Przejdź do treści

Przyrządy w standardzie LXI

Seria LXI


Instrumenty LXI obejmują zarówno moduły LXI podłączane do obudowy, jak i samodzielne instrumenty, które mają dedykowane połączenia magistrali LXI i sprzętowego wyzwalania. Instrumenty te można skonfigurować do pomiaru wielu typów zmiennych do precyzyjnych wartości. Niektóre z tych przyrządów zawierają również 6,5-cyfrowe multimetry cyfrowe oraz programowalne przez użytkownika cyfrowe obwody alarmowe.


Seria EX10XX

Rodzina przyrządów LXI™ EX1000 to najbardziej zaawansowane, w pełni funkcjonalne rozwiązania do akwizycji danych dostępne obecnie na rynku. Te skalowalne, samodzielne przyrządy zapewniają najwyższą dokładność pomiaru i powtarzalność dzięki w pełni zintegrowanemu kondycjonowaniu sygnału, zaawansowanej kompensacji zimnego złącza (CJC) i kompleksowej autokalibracji.Seria EX1200

Rodzina produktów EX1200 to modułowa i skalowalna seria wielofunkcyjnych przełączników/jednostek pomiarowych, które można skonfigurować do różnych zastosowań w mechanicznym akwizycji danych i elektronicznych środowiskach testowych.
Seria EX1400

Seria EX1400 obejmuje modele EX1401 i EX1403A, które są 16-kanałowymi przyrządami pomiarowymi.
Seria EX7000

Rodzina EX7000 to pierwsza w branży seria skalowalnych podsystemów mikrofalowych zbudowanych na platformie Ethernet/LXI o otwartej architekturze. Ta innowacyjna rodzina produktów upraszcza opracowywanie niestandardowych wymagań RF Interface Units (RFIU) dzięki wspólnej platformie sprzętowej i programowemu interfejsowi komunikacyjnemu, zachowując jednocześnie wygląd standardowego produktu COTS.  
Komputery mainframe

Rodzina mainframe LXI obejmuje 2-gniazdowe, pół-rackowe komputery główne LXI z przełączaniem i akwizycją danych (EX1202/EX1262), 16-slotowe, 3U LXI z przełączaniem i akwizycją danych (EX1208A) oraz 6-gniazdowe, 1U LXI z przełączaniem i akwizycją danych komputery główne (EX1206A).
Seria RX

Rodzina wytrzymałych przyrządów VTI Instruments została zaprojektowana i zbudowana do pracy w najbardziej ekstremalnych warunkach środowiskowych, jakie można sobie wyobrazić, bez uszczerbku dla dokładności pomiaru lub wydajności.

UWAGA: Nasza strona używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.
Copyright © HIK-CONSULTING           Chabrowa 16, 01-934 Warszawa

tel: 603-639-355 / tel: +48 22 864-99-08              Godziny pracy: 8-16, Pon-Pt
Wróć do spisu treści