Standard PXIExpress - VTI Instruments / HIK-Consulting

Systemy pomiaru i rejestracji: Temperatura, Drgania, Naprężenia, Napięcie

- Autoryzowany przedstawiciel
Go to content

Standard PXIExpress

Serie produktow > Standard PXI Express
Wybierz kategorię produktów PXIe poniżej:
Instrumenty PXIe - rodzina EMX

Switch (rodzina SMX)

Mainframe i kontrolery

Platforma akwizycji danych PXI Express

PXI Express
PXI Express to najszybsza obecnie dostępna platforma akwizycji danych o niezrównanej przepustowości przekraczającej 1 GB / si opóźnieniach mniejszych niż 1 μs. To sprawia, że ​​systemy akwizycji danych oparte na PXI Express są idealne do zastosowań wymagających dużej ilości danych, takich jak szybka digitalizacja, generowanie sygnałów i interfejsy komunikacyjne.
PXI Instruments / Chassis
PXI Express zapewnia większą przepustowość i jest oparty na PCI Express, jest bardziej odporny na przestarzałość w porównaniu do swojego poprzednika PXI. Cały nasz nowy rozwój opiera się na PXI Express, aby zapewnić długoterminową żywotność naszych produktów.
Podwozie PXIe
W VTI produkujemy podwozia kompatybilne ze wszystkimi kartami hybrydowymi PXI Express i PXI. Nasza obudowa PXI Express obsługuje prędkości danych do 8 GB / s.
Podsystemy PXIe
Podsystemy PXI Express obejmują aplikacje obejmujące generatory sygnałów PXI Express, urządzenia do przełączania sygnałów PXI Express (PXI), digitizery PXIe i inne aplikacje.

Zalety VTI PXI

Niezawodność
VTI jest pierwszym wyborem dla aplikacji, w których koszt testu jest wysoki, a awaria nie wchodzi w grę. Zastosowania obejmują testowanie systemu rakietowego i badanie silnika rakietowego na paliwo stałe. Wynika to z faktu, że nasze produkty są rozpoznawane w branży ze względu na ich niezawodność i zostały zaprojektowane z wbudowanymi możliwościami, aby zmaksymalizować pewność pomiaru. Mówiąc najprościej, jeśli potrzebujesz sprzętu, który zapewni Ci oczekiwane rezultaty, skontaktuj się z nami, aby rozpocząć.
Długowieczność
Klienci oczekują testowanych produktów. Może to być szczególnie trudne w przemyśle lotniczym i obronnym, w którym produkty zwykle trwają dłużej niż dekadę. Właśnie dlatego każdy produkt VTI został zaprojektowany w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko związane ze starzeniem się produktu i zagwarantować długoterminowe wsparcie.
W szczególności w przypadku naszych podwozi PXIe i podsystemów PXI zapewniamy, że nasz sprzęt jest odporny na przestarzałość, wykorzystując architekturę system-on-chip (SoC). Nie musimy być zależni od układów kontrolnych innych producentów.
Precyzja i wydajność
Siła VTI tkwi w sprzęcie, a nasze produkty są zaprojektowane w celu maksymalizacji dokładności, precyzji i wydajności. Odzwierciedlają to rodzaje branż, które korzystają z naszych produktów. Nasze systemy akwizycji danych są używane w aplikacjach takich jak testy silników odrzutowych, testy strukturalne samolotów i testy satelitarne.
Obsługa hybrydowego systemu testowego
Systemy testowe często wykorzystują mocne strony wielu platform oprzyrządowania, aby uzyskać najlepiej działające lub najbardziej opłacalne rozwiązanie. Produkty VX PXI Express zostały zaprojektowane w sposób unikalny, aby uprościć integrację z innymi platformami.
Back to content