Testy funkcyjne - VTI Instruments - Systemy pomiarowe

Systemy pomiaru i rejestracji: Temperatura, Drgania, Naprężenia, Napięcie

- Autoryzowany przedstawiciel
SYSTEMY AKWIZYCJI DANYCH POMIAROWYCH
Go to content

Testy funkcyjne
Test funkcjonalnyProdukty i systemy używane do monitorowania i rejestrowania danych, które charakteryzują integralność fizyczną i wydajność samolotów, silników i innych dużych konstrukcji, a także automatyzują testy funkcjonalne złożonych systemów elektronicznych.


Seria EMX
Rodzina instrumentów EMX firmy VTI wykorzystuje platformę PXIe w celu poprawy wydajności i modułowości. Karty EMX zapewniają wydajność i wartość na platformie PXI dzięki zwiększonej dokładności i precyzji. Zaprojektowane do pracy jako system, karty EMX są zaprojektowane do działania w różnych aplikacjach, w tym akwizycji danych, testowaniu funkcjonalnym i symulacji.


Seria EX1200

Rodzina produktów EX1200 to modułowa i skalowalna seria wielofunkcyjnych przełączników/jednostek pomiarowych, które można skonfigurować do różnych zastosowań w mechanicznym akwizycji danych i elektronicznych środowiskach testowych.


Seria EX7000

Rodzina EX7000 to pierwsza w branży seria skalowalnych podsystemów mikrofalowych zbudowanych na platformie Ethernet/LXI o otwartej architekturze. Ta innowacyjna rodzina produktów upraszcza opracowywanie niestandardowych wymagań RF Interface Units (RFIU) dzięki wspólnej platformie sprzętowej i programowemu interfejsowi komunikacyjnemu, zachowując jednocześnie wygląd standardowego produktu COTS.Seria SMP/SMIP

Seria przełączania sygnału SMIP™ firmy VTI zrewolucjonizowała rynek automatycznego przełączania sygnału, zapewniając niespotykany dotąd poziom modułowości, gęstości i wydajności dla platformy VXIbus.Seria SMX

Seria SMX jest rozszerzeniem wielokrotnie nagradzanej rodziny przełączników serii EX1200 firmy VTI. Zaprojektowana przy użyciu tej samej podstawowej filozofii wysokiej gęstości bez kompromisów w zakresie wydajności, seria SMX po raz pierwszy wprowadza możliwość przełączania klasy instrumentalnej do PXI Express. Nasze karty przełączników SMX obejmują wszystko, od przełączania zasilania po najszerszy zakres przełączania mikrofal na platformie PXI. Nasze sterowniki i oprogramowanie wsparcia zapewniają standardowe działanie w systemach Windows, Linux i LabView, ale dodają dodatkowe możliwości dzięki naszemu wielokrotnie nagradzanemu graficznemu interfejsowi użytkownika.

UWAGA: Nasza strona używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.
Copyright © HIK-CONSULTING           Chabrowa 16, 01-934 Warszawa

     tel: 603-639-355 / tel: +48 22 864-99-08              Godziny pracy: 8-16, Pon-Pt                           
Back to content